Strona Główna > Galeria 2014/2 > 2014.12.03 Pierwsze spotkanie w Technikum nr 3 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.12.03 Pierwsze spotkanie w Technikum nr 3 w Ełku

Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 im. Jana i Hieronima Małeckich w Ełku

W dniu 03.12.2014r w Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 im. Jana i Hieronima Małeckich w Ełku odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Wykorzystanie TIK na zajęciach edukacyjnych – bezpieczny Internet”. Ekspertem prowadzącym cykl szkoleń w tej placówce jest pan Jacek Merski. Na pierwszych warsztatach nauczyciele zajęli się tematyką bezpiecznego korzystania z zasobów internetowych oraz aspektami prawnymi wykorzystania zasobów dostępnych w sieci.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"