Strona Główna > Galeria 2014/2 > 2014.11.14 Warsztaty w Miejskim Przeszkolu Perełka w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.11.14 Warsztaty w Miejskim Przeszkolu Perełka w Ełku

Miejskie Przedszkole Perełka im. Jana Brzechwy w Ełku

W dniu 14.11.2014r w Miejskim Przedszkolu Perełka im. Jana Brzechwy w Ełku odbyły się warsztaty w ramach Rocznego Planu Wspomagania przedszkola w obszarze: „Postawy uczniowskie. Jak je kształtować?”. Ekspertem prowadzącym szkolenia w tej placówce jest pani Marzanna Krajewska. Rada Pedagogiczna zgłębiała wiedzę dotyczącą przygotowania ewaluacji wewnętrznej w zakresie kształtowania postaw dzieci w wieku przedszkolnym. Na kolejnych spotkaniach, nauczyciele pracować będą nad ugruntowaniem umiejętności prowadzenia zajęć z dziećmi obejmujących rozpoznawanie uczuć, wyrażanie i identyfikowanie własnych potrzeb z uwzględnianiem potrzeb innych, z zastosowaniem języka wrażliwego na płeć. Nauczyciele w ramach szkoleń RPW otrzymają także wsparcie w postaci konsultacji grupowych z wykładami oraz konsultacji indywidualnych wspomagających przełożenie nabytych umiejętności na praktykę szkolną.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

  

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"