Strona Główna > Galeria 2013 > Warsztaty w Gimnazjum Publicznym w Starych Juchach
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Warsztaty w Gimnazjum Publicznym w Starych Juchach

2013.10.10 roku W Gimnazjum Publicznym im. Michała Kajki w Starych Juchach odbyły się warsztaty „Komunikacja interpersonalna w pracy zespołowej oraz w relacjach z uczniem i rodzicami”. W warsztatach uczestniczyło 11 nauczycieli. Nauczyciele pracowali nad kreatywną komunikacją. Zaproponowane ćwiczenia zastosują w czasie pracy z młodzieżą oraz rodzicami uczniów. Uczestniczki warsztatów mają świadomość własnych celów rozwojowych w zakresie eliminowania barier komunikacyjnych oraz wykorzystywania technik konstruktywnej komunikacji.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"