Strona Główna > Aktualności 2014/2 > 2014.11.07 Drugie spotkanie w SP w Rękusach
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.11.07 Drugie spotkanie w SP w Rękusach

Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach.

Drugie spotkanie w Szkole Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach, odbyło się 07.11.2014r. - były to kolejne warsztaty. Nauczyciele kontynuowali podjętą na pierwszym szkoleniu tematykę w obszarze „Postawy uczniowskie. Jak je kształtować?”.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"