Strona Główna > Aktualności 2014/2 > 2014.11.04 W Miejskim Przedszkolu „Niezapominajka”
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.11.04 W Miejskim Przedszkolu „Niezapominajka”

W Miejskim Przedszkolu „Niezapominajka” w Ełku realizowana jest oferta szkoleniowa Nauczyciel 45+ . Wśród ekspertów prowadzących szkolenia w przedszkolu jest Pani Beata Chmielewska, która prowadzi zajęcia doskonalące umiejętności intra i interpersonalne nauczycieli w zakresie radzenia sobie ze stresem i wypaleniem zawodowym oraz umiejętności godzenia życia zawodowego i prywatnego. Podczas warsztatów nauczycielki zapoznały się z istotnymi elementami stresu i wypalenia zawodowego, praktycznymi wskazówkami dotyczącymi sposobów radzenia sobie ze stresem i zapobiegania wypaleniu zawodowemu. Poznały techniki ułatwiające walkę ze stresem, zasady skutecznej komunikacji oraz techniki asertywnego reagowania. Uczestniczki szkoleń miały też okazję przepracować zasady działania sprzyjające budowaniu wewnętrznej motywacji i pozytywnemu myśleniu.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"