Strona Główna > Aktualności 2014/1 > 2014.03.12 Spotkania w ZSZ nr 6 i w ZSM-E w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.03.12 Spotkania w ZSZ nr 6 i w ZSM-E w Ełku

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 6 w Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Ełku

W dniach 12.03.2014r i 22.03.2014r w Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 6 w Zespole Szkół Mechaniczno – Elektrycznych w Ełku, odbyły się spotkania w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Wspieranie pracy wychowawców klas – bezpieczna szkoła”. Uczestnicy warsztatów pracowali nad różnymi technikami negocjacji. Ekspertem prowadzącym szkolenia był pan Artur Zdanio.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"