Strona Główna > Aktualności 2014/1 > 2014.02.15 Warsztaty w ZSZ w ZS nr 1 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.02.15 Warsztaty w ZSZ w ZS nr 1 w Ełku

Dnia 15 i 16 lutego 2014r., jako zespół nauczycieli realizujący zajęcia w zasadniczej szkole zawodowej, rozpoczęliśmy cykl szkoleń w ramach oferty Postawy uczniowskie. Jak je kształtować?.
Prowadząca zajęcia przybliżyła zagadnienia związane ze strategią myślenia prawo- i lewopólkulowych, ze sposobem postrzegania zagadnień przez osoby o różnych systemach reprezentacyjnych. Wykonywane ćwiczenia pozwoliły nam wszystkim, również mnie określić siebie samą. Prowadząca zajęcia wskazywała również na możliwe postawy uczniów zależne od ich typów osobowości i sposoby rozbudzenia ich zainteresowania tematyką lekcji. Ćwiczenia były ciekawe, o różnym stopniu tajemniczości, przeprowadzone dynamicznie, z profesjonalizmem.
Pomimo interesującej tematyki pierwszego cyklu szkolenia, pozwalającej na nowo poznać samego siebie, moje oczekiwania nie zostały w pełni spełnione. Chciałabym uzyskać praktyczne wskazówki, jak reagować i jak działać napotykając na problematyczne zachowania uczniów XXI wieku. I mam nadzieję, iż kolejne etapy szkolenia pozwolą mi znaleźć nowe sposoby na tworzenie dobrych relacji z uczniami i właściwe reagowanie w sytuacjach problemowych.

Małgorzata Niedźwiedzka, nauczycielka w ZSZ nr 1 w Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"