Strona Główna > Aktualności 2014/1 > 2014.02.14 Warsztaty w Technikum nr 1 w ZS nr 1 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.02.14 Warsztaty w Technikum nr 1 w ZS nr 1 w Ełku

Dniach 14 i 15 lutego 2014 r. w Technikum nr 1 w Ełku odbyły się warsztaty z zakresu  Uczeń - aktywny uczestnik procesu uczenia się.  Warsztaty prowadziła ekspertka Pani Katarzyna Lotkowska.

14-15 lutego 2014r. odbyło się szkolenie Rady Pedagogicznej w obszarze: „Uczeń, aktywny uczestnik procesu uczenia się” dla nauczycieli Technikum nr 1 w Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku, prowadzone w ramach projektu „Wspomaganie placówek w Powiecie Ełckim”, współfinansowanego w ramach EFS. Podczas kursu pedagodzy poznawali nowoczesne techniki pracy kreatywnej pracy z uczniami, które z pewnością będą wykorzystywane w codziennej pracy. Na szkoleniu poruszono problematykę zaangażowania ucznia w proces nauczania, elementy psychologii, neurologii, funkcjonowania mózgu i analizy osobowości,dopasowanie metod i technik pracy do możliwości psychofizycznych uczniów oraz komunikacji interpersonalnej w różnych sytuacjach. Oprócz przyswajania wiedzy teoretycznej nauczyciele ZS nr 1 w praktyce ćwiczyli nabyte umiejętności przez zastosowanie aktywnych metod nauczania, ćwiczenia z komunikacji, a także rozwiązywali testy z analizy osobowości i badania wielorakich inteligencji.
Zajęcia prowadzone były przez panie Martę Miłoń z Instytutu Nowoczesnej Edukacji w Warszawie.

Kamil Sokołowski, nauczyciel ZS nr 1

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"