Strona Główna > Aktualności > 2015.05.12 SP nr 9 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2015.05.12 SP nr 9 w Ełku

W  Szkole Podstawowej nr 9 im. Jan Pawła II w Ełku odbyły się szkolenia:
Zastosowanie tablicy interaktywnej na lekcji ( propozycje dla nauczycieli z poszczególnych przedmiotów. Ekspertem prowadzącym był Jerzy  Kamyczek.  

Google dla edukacji, praca w chmurze, technologie TIK. Katalog narzędzi do pozyskania z  Internetu, które można  wykorzystać na lekcjach ( Ekspert Andrzej  Szmurło)
Wypalenie zawodowe Budowanie programu rozwoju osobistego radzenia sobie z długotrwałym zmęczeniem i ze stresem - 4 godziny Katarzyna Krakowska

Warsztaty z konsultacjami:
Wpływ zachowań trudnych ze strony uczniów i rodziców na samopoczucie i pracę zawodową nauczyciela..  Praktyczne sposoby radzenia sobie z takimi sytuacjami. 4 godziny- Katarzyna Krakowska.

W trakcie zajęć ruchowych  nabyły konkretne umiejętności. Zostały przedstawione ćwiczenia:  
 Zumba – nauka kroków tanecznych – nabycie nowych umiejętności, które można wykorzystać na lekcjach np. jako ćwiczenia śródlekcyjne, na godzinach wychowawczych itp.,  proste układy taneczne – do wykorzystania jako zajęcia taneczne, rytmiczne, integracyjne, Ćwiczenia oddechowe jako metoda relaksacji – prowadząca Katarzyna  Szczuka.

Odbyły się  konsultacje indywidualne w trakcie,  których ekspertka zwróciła uwagę na choroby zawodowe, które najczęściej dotykają nauczycieli oraz zmiany w możliwości dotyczące możliwości korzystania z prawa emerytalnego.
Dużym zainteresowaniem cieszyły się spotkania z konsultantką firmy kosmetycznej, gdyż wizerunek nauczyciela jest nieodzownym elementem sukcesu.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach foto44grafii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"