Strona Główna > Aktualności > 2015.03.29 Szkolenie w Gimnazjum nr 3 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2015.03.29 Szkolenie w Gimnazjum nr 3 w Ełku

W dniu 21 marca 2015r. w Gimnazjum nr 3 im. Kard. S. Wyszyńskiego w Ełku odbyłosię szkolenie w obszarze Nauczyciel 45+. Ekspertka P. Małgorzata Burba w ramach warsztatów i konsultacji z wykładami zapoznała nauczycieli z nowoczesnymi technikami wzmacniającymi kondycję psychofizyczną. Uczestnicy szkolenia otrzymali także wsparcie w zakresie profilaktyki wypalenia zawodowego, poznali metody i techniki przeciwdziałania sytuacjom stresogennym.

Bardzo wysokie oceny jakie wystawili uczestnicy szkolenia prowadzącej świadczą, iż ich oczekiwania zostały w pełni zrealizowane.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach foto25grafii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"