Strona Główna > Galeria 2014/2 > 2014.12.15 Warsztaty w SP w Kalinowie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.12.15 Warsztaty w SP w Kalinowie

Warsztaty w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kalinowie

Warsztaty w ramach oferty „Efektywna organizacja pracy zespołów nauczycielskich ” odbyły się w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kalinowie- w dniach 24-25 listopada oraz 15 grudnia 2014 roku.

Zajęcia prowadziła ekspert dr Urszula Wyrzykowska Dudek. Nauczyciele zapoznali się ze sposobami pracy zespołowej pozwalającej na osiąganie lepszych efektów nauczania. Doskonalili umiejętności tworzenia zespołu, określania ról jego członków, organizacji i monitorowania pracy zespołowej, podziału zadań itp.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"