Strona Główna > Galeria 2014/2 > 2014.11.17 Pierwsze spotkanie w Technikum nr 6 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.11.17 Pierwsze spotkanie w Technikum nr 6 w Ełku

Technikum nr 6 w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku

W dniu 17.11.2014r w Technikum nr 6 w Zespole Szkół Mechaniczno-Elektrycznych w Ełku odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Nauczyciel 45+”. Ekspertką prowadzącą szkolenie była pani Michalina Janczak.

Na pierwszych warsztatach nauczyciele zajęli się tematyką związaną z emisją głosu tj.
• rozwijaniem umiejętności  stosowania ćwiczeń relaksacyjnych,
• nabyciem umiejętności stosowania ćwiczeń rozgrzewających narządy artykulacyjne (umiejętność rozluźniania gardła, żuchwy, prawidłowego opuszczania krtani podczas mówienia, prawidłowej pracy języka i podniebienia miękkiego, uaktywnienie mięśni podczas oddechu),
• kształtowaniem umiejętności dostosowania możliwości głosowych do warunków pracy,
• nabyciem wiedzy i   umiejętności dotyczących  aktywizacji ciała podczas prowadzenia lekcji,
• zapoznaniem się z podstawowymi zasadami prawidłowej emisji głosu w praktyce  wykonawczej - ćwiczenia emisyjne, praca nad prawidłowym podparciem oddechowym, fonacją i rezonansem.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze  

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"