Strona Główna > Galeria 2014/2 > 2014.11.17 Pierwsze spotkanie w Gimnazjum w Chełchach
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.11.17 Pierwsze spotkanie w Gimnazjum w Chełchach

Gimnazjum im. księdza Jerzego Popiełuszki w Chełchach

W dniu 17.11.2014r w Gimnazjum im. księdza Jerzego Popiełuszki w Chełchach odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Jak pomóc uczniowi osiągnąć sukces edukacyjny?”. Ekspertem prowadzącym cykl szkoleń w tej placówce jest pani Małgorzata Lipska. Na pierwszych warsztatach nauczyciele zajęli się tematyką związaną z indywidualnymi strategiami uczenia się oraz metodami pracy dopasowanymi do indywidualnych potrzeb rozwojowych uczniów. W dalszej kolejności nauczyciele otrzymają także, w ramach szkoleń RPW, wsparcie w postaci konsultacji grupowych z wykładami oraz konsultacji indywidualnych wspomagających przełożenie nabytych umiejętności na praktykę szkolną.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"