Strona Główna > Galeria 2014/2 > 2014.11.14 W Gimnazjum w Zespole Szkół Im. Ks. Bpa E. Samsela W Wiśniowie Ełckim
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.11.14 W Gimnazjum w Zespole Szkół Im. Ks. Bpa E. Samsela W Wiśniowie Ełckim

W dniach 14/15 listopada 2014r. w Gimnazjum w Wiśniowie Ełckim odbyło się szkolenie w obszarze Nauczyciel 45+. W ramach 15 godzinnych warsztatów uczestnicy szkolenia zostali zapoznani z technikami przeciwdziałania zjawisku wypalenia zawodowego, radzenia sobie ze stresem oraz poznali zasady efektywnej komunikacji interpersonalnej.

Ekspertem prowadzącym szkolenie była Pani Małgorzata Burba. Ogółem w warsztatach wzięło udział 10 nauczycieli/ek. Bardzo wysokie oceny jakie wystawili uczestnicy szkolenia prowadzącej świadczą, iż ich oczekiwania zostały w pełni zrealizowane.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"