Strona Główna > Galeria 2014/2 > 2014.11.10 Pierwsze spotkanie w Technikum nr.5 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.11.10 Pierwsze spotkanie w Technikum nr.5 w Ełku

Technikum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku

W dniu 10.11.2014r w Technikum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku odbyło się pierwsze spotkanie w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Techniki uczenia się i metody motywujące do nauki”.

Ekspertem prowadzącym cykl szkoleń w tej placówce jest pani Katarzyna Krakowska. Na pierwszych warsztatach nauczyciele zajęli się tematyką związaną z aktywizującymi metodami nauczania.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"