Strona Główna > Galeria 2014/1 > 2014.03.21 Warsztaty w ZSZ nr1 i w ZS nr1 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.03.21 Warsztaty w ZSZ nr1 i w ZS nr1 w Ełku

Zasadnicza Szkoła Zawodowa nr 1 w Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku

W dniach 21.03.2014r i 22.03.2014r w Zasadniczej Szkole Zawodowej nr 1 w Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku, odbyły się kolejne warsztaty w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Postawy uczniowskie. Jak je kształtować?”. Ekspertkami prowadzącymi warsztaty były panie Teresa Kosiarek i Marta Miłoń z Instytutu Nowoczesnego Edukacji z Łomianek.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"