Strona Główna > Galeria 2014/1 > 2014.03.18 Warsztaty w Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.03.18 Warsztaty w Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 w Ełku

Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 im. Jana i Hieronima Małeckich w Ełku
W dniach 04.03.2014r i 18.03.2014r w Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 im. Jana i Hieronima Małeckich w Ełku, odbyły się kolejne warsztaty w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Wykorzystanie TIK na zajęciach edukacyjnych – bezpieczny Internet”. Ekspertem prowadzącym szkolenie był pan Jacek Merski. Nauczyciele pracowali nad zastosowaniem TIK do przygotowania i prowadzenia zajęć lekcyjnych.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"