Strona Główna > Galeria 2014/1 > 2014.03.08 Warsztaty w SP 7 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.03.08 Warsztaty w SP 7 w Ełku

Warsztaty w Szkole Podstawowej Nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi w Ełku.
Warsztaty w ramach oferty: Techniki uczenia się i metody motywujące do nauki - odbyły się w Szkole Podstawowej Nr 7 z Oddziałami Integracyjnym w Ełku - w dniach 6-7-8 marca 2014 r. Zajęcia prowadzi ekspertka Anna Chwałek.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"