Strona Główna > Galeria 2014/1 > 2014.02.27 Warsztaty w SP w Kalinowie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.02.27 Warsztaty w SP w Kalinowie

Warsztaty w Podstawowej Szkole im. Marii Konopnickiej w Kalinowie.
Warsztaty w ramach oferty „Jak i po co prowadzić ewaluacje wewnętrzną” w Szkole Podstawowej   im. Marii Konopnickiej w Kalinowie  w dniu 27 lutego 2014 r. Zajęcia prowadzi  ekspertka Pani Marzanna Krajewska.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze  

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"