Strona Główna > Galeria 2014/1 > 2014.01.12 Zainaugurowała działalność sieć nauczycielek przedmiotów humanistycznych
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.01.12 Zainaugurowała działalność sieć nauczycielek przedmiotów humanistycznych

Zainaugurowała działalność sieć nauczycielek przedmiotów humanistycznych zajmująca się tematem "Skuteczne sposoby zachęcania uczniów do czytania. Jak nie zanudzić na lekcjach języka polskiego? Nauczycielki poznały zasady pracy na platformie cyfrowej www.doskonaleniewsieci.pl . Podczas spotkania z koordynatorką sieci Panią Anną Kondracką opracowały wspólnie założenia do pracy sieci.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"