Strona Główna > Galeria 2014/1 > 2014.01.10 Warsztaty w Samorządowym Przedszkolu w Prostkach
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.01.10 Warsztaty w Samorządowym Przedszkolu w Prostkach

Warsztaty w ramach oferty „Jak i po co prowadzić ewaluacje wewnętrzną?” na temat Motywowanie siebie, jak przywracać sobie chęć do działania w Samorządowym Przedszkolu w Prostkach w dniu 10 stycznia 2014 r. Warsztaty prowadzi ekspertka Dorota Krawczyk.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"