Strona Główna > Galeria 2013 > Szkolenie w Zespole Szkół w Wiśniowie Ełckim
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Szkolenie w Zespole Szkół w Wiśniowie Ełckim

Zdjęcia ze szkolenia w Gimnazjum w Zespole Szkół im. ks. bpa. E. Samsela w Wiśniowie Ełckim. Ta szkoła jako pierwsza rozpoczęła realizację projektu w Powiecie Ełckim. Miało to miejsce już 27.12.2013r. Szkolenie w obszarze - Uczeń- aktywny uczestnik procesu uczenia się - poprowadziła ekspertka p. M. Burba.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"