Strona Główna > Galeria > 2015.02.18 Warsztaty w Technikum nr 3 w ZS nr 3 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2015.02.18 Warsztaty w Technikum nr 3 w ZS nr 3 w Ełku

Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 im. Jana i Hieronima Małeckich w Ełku.
18.02.2015r w Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 im. Jana i Hieronima Małeckich w Ełku, odbyły się kolejne warsztaty w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Wykorzystanie TIK na zajęciach edukacyjnych – bezpieczny Internet”. Ekspert prowadzący warsztaty to pan Jacek Merski.

Tematem warsztatów było praktyczne wykorzystanie zasobów portalu wiedzy dostępnych w sieci Internet do pracy dydaktycznej oraz przygotowanie zajęć lekcyjnych z wykorzystaniem portali edukacyjnych.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach foto17grafii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"