Strona Główna > Galeria > 2015.02.14 Warsztaty w I LO w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2015.02.14  Warsztaty w I LO w Ełku

I Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Ełku.
W dniach 13-14.02.2015r w I Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Ełku odbyły się warsztaty w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Techniki uczenia się i metody motywujące do nauki”. Ekspertką prowadzącą szkolenie była pani Kinga Strzelecka.

Na warsztatach nauczyciele podjęli następującą tematykę:
- tradycyjne metody przekazywania wiedzy vs nowe podejście do procesu nauczania innych,
- działanie mózgu; podstawy wiedzy z zakresu: koncentracja, uwaga, spostrzeganie etc.
- przegląd wybranych metod aktywizujących słuchacza,
- mnemotechniki,
- mindmapping.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach foto15grafii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"