Strona Główna > Galeria > 2015.02.04 Warsztaty w Miejskim Przedszkolu Perełka w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2015.02.04 Warsztaty w Miejskim Przedszkolu Perełka w Ełku

Miejskie Przedszkole Perełka im. Jana Brzechwy w Ełku.
W dniach 02-04.02.2015r. w Miejskim Przedszkolu Perełka im. Jana Brzechwy w Ełku odbyły się warsztaty, konsultacje grupowe i wykłady oraz konsultacje indywidualne, w ramach Rocznego Planu Wspomagania przedszkola w obszarze: „Postawy uczniowskie. Jak je kształtować?”. Ekspertem prowadzącym szkolenia w tej placówce jest pani Marzanna Krajewska.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach foto14grafii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"