Strona Główna > Galeria > 2015.01.14 Kolejne warsztaty w Technikum nr 3 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2015.01.14 Kolejne warsztaty w Technikum nr 3 w Ełku

Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 im. Jana i Hieronima Małeckich w Ełku

W dniu 14.01.2015r w Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 im. Jana i Hieronima Małeckich w Ełku, odbyły się kolejne warsztaty w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Wykorzystanie TIK na zajęciach edukacyjnych – bezpieczny Internet” prowadzone przez eksperta pana Jacka Merskiego. Nauczyciele pracowali nad zastosowaniem środków multimedialnych do przygotowania i prowadzenia lekcji. Na zajęciach kształtowano także umiejętności praktyczne związane z tworzenia prezentacji multimedialnych z wykorzystanie filmu i obrazu na przykładzie Youtube i programu Picassa. Nauczyciele z tej szkoły są bardzo zadowoleni ze współpracy z doświadczonym trenerem w dziedzinie technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"