Strona Główna > Aktualności 2014/2 > 2014.12.15 Warsztaty w SP w Kalinowie
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.12.15 Warsztaty w SP w Kalinowie

 Warsztaty w Szkole Podstawowej im. Marii Konopnickiej w Kalinowie

Warsztaty w ramach oferty „Efektywna organizacja pracy zespołów nauczycielskich   ” odbyły się w Szkole Podstawowej   im.  Marii Konopnickiej  w Kalinowie- w dniach 24-25  listopada oraz  15 grudnia 2014 roku.

Zajęcia prowadziła  ekspert  dr Urszula Wyrzykowska Dudek. Nauczyciele zapoznali się ze  sposobami pracy zespołowej pozwalającej na osiąganie lepszych efektów nauczania. Doskonalili umiejętności tworzenia zespołu, określania  ról  jego  członków,  organizacji  i  monitorowania pracy zespołowej, podziału zadań itp.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"