Strona Główna > Aktualności 2014/2 > 2014.11.25 Warsztaty w SP Nr 3 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.11.25 Warsztaty w SP Nr 3 w Ełku

Warsztaty w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku

Warsztaty w ramach oferty: „ Nauczyciel 45 + ” odbyły się w Szkole Podstawowej Nr 3 im. Henryka Sienkiewicza w Ełku - w dniach 24 -25 listopada 2014 r. Zajęcia prowadziła ekspertka Wiesława Chalecka - psycholog, terapeuta i mediator.

Nauczyciele poszerzyli wiedzę o tym, w jaki sposób skutecznie sobie radzić ze stresem, by uniknąć jego szkodliwych następstw i umieć wykorzystywać jego motywującą siłę do realizacji zawodowych i osobistych celów.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"