Strona Główna > Aktualności 2014/2 > 2014.11.22 W Gimnazjum Nr 3 im. Kard. S. Wyszyńskiego w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.11.22 W Gimnazjum Nr 3 im. Kard. S. Wyszyńskiego w Ełku

W dniach 21/22 listopada 2014r. w Gimnazjum nr 3 im. Kard. S. Wyszyńskiego w Ełku odbyły się warsztaty w ramach obszaru Nauczyciel 45+. Zrealizowany został moduł profilaktyka i higiena emisji głosu. Ekspertem prowadzącym szkolenie była Pani Michalina Janczak. Ogółem w warsztatach wzięło udział 29 nauczycieli i nauczycielek. Bardzo wysokie oceny jakie wystawili uczestnicy szkolenia prowadzącej świadczą o ogólnym zadowoleniu nauczycieli z jakości jak i efektywności szkoleń. W ankietach monitorujących uczestnicy pisali: fajne szkolenie, fajne i przyjemne, super, wszystko w swoim czasie.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.

Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"