Strona Główna > Aktualności 2014/2 > 2014.11.17 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jan Pawła II w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.11.17 Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jan Pawła II w Ełku

Zastosowanie tablicy interaktywnej na lekcji ( propozycje dla nauczycieli z poszczególnych przedmiotów. Ekspertem prowadzącym był Jerzy Kamyczek. 

Google dla edukacji, praca w chmurze, technologie TIK. Katalog narzędzi do pozyskania z Internetu, które można wykorzystać na lekcjach ( Ekspert Andrzej Szmurło).

Wypalenie zawodowe Budowanie programu rozwoju osobistego radzenia sobie z długotrwałym zmęczeniem i ze stresem - 4 godziny Katarzyna Krakowska.

Warsztaty z konsultacjami: 
Wpływ zachowań trudnych ze strony uczniów i rodziców na samopoczucie i pracę zawodową nauczyciela.. Praktyczne sposoby radzenia sobie z takimi sytuacjami. 4 godziny- Katarzyna Krakowska.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"