Strona Główna > Aktualności 2014/2 > 2014.10.30 Warsztaty w SP w Rękusach
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.10.30 Warsztaty w SP w Rękusach

Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach

W dniu 30.10.2014r w Szkole Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach odbyły się warsztaty w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Postawy uczniowskie. Jak je kształtować?”. Ekspertką prowadzącą szkolenie była pani Hanna Zienkiewicz. Nauczyciele rozpoczęli pracę od zagadnienia kształtowania postaw moralnych poprzez nauczanie wartości uniwersalnych.
Na kolejnych spotkaniach,  nauczyciele  pracować będą nad wzmocnieniem  umiejętności prowadzenia zajęć z dziećmi, obejmujących rozpoznawanie  uczuć, wyrażanie i identyfikowanie własnych potrzeb z uwzględnianiem potrzeb innych. Nauczyciele poznają także zasady budowania strategii współpracy ze  środowiskiem rodzinnym uczniów w zakresie kształtowania rozwoju społeczno-emocjonalnego.

W dalszej kolejności nauczyciele otrzymają także, w ramach szkoleń RPW, wsparcie w postaci konsultacji grupowych z wykładami oraz konsultacji indywidualnych wspomagających przełożenie nabytych umiejętności na praktykę szkolną.

Rada Pedagogiczna wyraziła zadowolenie ze współpracy z doświadczonym ekspertem.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"