Strona Główna > Aktualności 2014/1 > 2014.03.10 Szkolenie w Miejskim Przedszkolu „Światełko” w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.03.10 Szkolenie w Miejskim Przedszkolu „Światełko” w Ełku

Technika zdobnicza „Decoupage” w Miejskim Przedszkolu „Światełko” w Ełku
10 marca 2013r. odbyło się szkolenie w ramach Rocznego Planu Wspomagania w oparciu o ofertę Nauczyciel 45+ na temat : „Decoupage”. Zajęcia odbyły się w formie warsztatów, które przeprowadziła pani Dorota Krawczyk.
W szkoleniu uczestniczyło 13 nauczycieli Miejskiego Przedszkola „Światełko”.
Szkolenie spełniło założone cele, jakimi było zdobycie podstawowej wiedzy na temat techniki decoupage i jej historii, a także narzędzi i preparatów stosowanych do zdobienia przedmiotów drewnianych, szklanych., ceramicznych, plastikowych czy styropianowych.
Umiejętności zdobyte na szkoleniu będą bardzo przydatne dla nas w pracy z dziećmi i nie tylko. Uczestniczki podkreślały walory szkolenia takie jak: wysoki poziom merytoryczny przekazywanej wiedzy połączony z interesującym sposobem prowadzenia warsztatów, wysokie umiejętności mediacyjne i motywujące wykładowcy, dobry kontakt z uczestnikami, otwartość, zaangażowanie i cierpliwość a także  przyjazna atmosfera i dobre przygotowanie szkolenia pod względem organizacyjnym.

Nauczycielki Miejskiego Przedszkola „Światełko” w Ełku

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze  

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"