Strona Główna > Aktualności 2014/1 > 2014.02.14 Warsztaty w SP w Różyńsku Wielkim
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.02.14 Warsztaty w SP w Różyńsku Wielkim

Warsztaty w obszarze "Jak pomóc uczniowi osiągnąć sukces edukacyjny" prowadziła ekspertka Pani Małgorzata Lipska. Warsztaty miały miejsce 14.02.2014.
Opinia uczestników: Zajęcia prowadzone profesjonalnie, pobudzają do zastanowienia i refleksji nad podejmowanymi dotychczas działaniami i ich skutkami. Z pewnością przyczynią się do bardziej efektywnej pracy nad własnym rozwojem i wzbogaceniem warsztatu pracy każdego nauczyciela.

Fotografie z warsztatów w SP w Różyńsku Wielkim.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"