Strona Główna > Aktualności 2014/1 > 2014.02.06 Sprawozdanie z gimny Prostki
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.02.06 Sprawozdanie z gimny Prostki

W dniach 06.02; 07.02.2014r oraz 15.02.2014rw Publicznym Gimnazjum w Prostkach odbyły się spotkania w obszarze „techniki uczenie się i metody motywowania uczniów do nauki”. Ekspertem prowadzącym szkolenia jest pani mgr Dorota Hołownia-Dudek. Nauczyciele z dużym zaangażowaniem pracowali w trakcie 15 godzin warsztatów.
Rada pedagogiczna szkoły zgłębiała wiedzę w wyżej wymienionym obszarze w celu pogłębienia wiedzy i umiejętności stosowania techniki uczenia się, co przyczyni się do wzrostu motywacji uczniów do nauki. W pracy z nauczycielami położona duży nacisk na zagadnienia dotyczące motywowania uczniów do pracy.
Na kolejnych spotkaniach, nauczyciele pracować będą nad stworzeniem szkolnego katalogu technik uczenia się oraz katalogu metod motywowania uczniów do nauki. Nauczyciele w ramach szkoleń RPW otrzymają wsparcie w postaci konsultacji grupowych oraz konsultacji indywidualnych.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"