Strona Główna > Aktualności 2014/1 > 2014.01.17 Szkolenie w SP w Rękusach
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2014.01.17 Szkolenie w SP w Rękusach

17.01.2014 w Szkole Podstawowej im. rtm. W. Pileckiego w Rękusach pan Jarosław Konopka przeprowadził szkolenie na temat „Identyfikowanie uczniów zdolnych”. Realizowane jest ono w ramach projektu „Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim” w roku szkolnym 2013/2014 w obszarze „Praca z uczniem zdolnym”. W spotkaniu wzięło udział 7 nauczycieli.
Szkolenie miało formę wykładu oraz krótkich form warsztatowych. Prowadzący zaprezentował uczestnikom pozycje książkowe dotyczące pracy z dziećmi zdolnymi, uzdolnionymi i utalentowanymi. Uczestnicy szkolenia wypełnili test sprawdzający ich wiedzę na temat ucznia zdolnego. Następnie została wyświetlona prezentacja multimedialna na temat związku zdolności ze sferą emocjonalną człowieka.
Aby scharakteryzować ucznia zdolnego, prowadzący posłużył się definicjami sformułowanymi przez psychologów. Przedstawił eksperyment R. Rosenthala, raport Marlanda, teorie: J.S. Renzulliniego, M. Tyszkowskiej, E. Gondzika, Szewczuka, J. Reykowskiego, S. Gertsmanna, T. Lewowickiego, W. Okonia R. Biernackiej. Kolejnym punktem szkolenia było wspólne wypracowanie definicji ucznia zdolnego.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach fotografii oraz na dole.
Widok zgodnościJeżeli witryna, nie wygląda tak, jak oczekujesz, obrazy lub przyciski nawigacyjne nie są wyświetlane. Może to być spowodowane problemem ze zgodnością z programem Internet Explorer. Przeczytaj więcej aby to zmienić.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"