Strona Główna > Aktualności > 2015.05.14 SP w Starych Juchach
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2015.05.14 SP w Starych Juchach

Szkoła Podstawowa im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Starych Juchach
W Szkole Podstawowej im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Starych Juchach ekspert Elżbieta Kłoczko przeprowadziła dwa zajęcia dotyczące:
- nowoczesnych  technologii IT
Nauczyciele wyposażeni zostali w  wiedzę i umiejętności z zakresu TIK. Zapoznali się  z pomocami niezbędnymi do przygotowaniu i prowadzeniu zajęć lekcyjnych, a które można pozyskać z Internetu.  Zaopatrzenie nauczycieli w wiedzę dotyczącą możliwości  korzystania z zasobów Internetu oraz materiałów multimedialnych, stworzy szansę na prowadzenie zajęć zgodnych z oczekiwaniami młodzieży.

Bardzo przydatną  umiejętnością w dobie powszechnego korzystania z Internetu jest umiejętność pracy w chmurze. Nauczyciele z zainteresowaniem przyswajali powyższe umiejętności. Umiejętność tworzenia prezentacji w programie  prezi, nauczyciele przyjęli z dużym zainteresowaniem. Przez udział nauczycieli w szkoleniach nastąpiło doskonalenie  Google dla edukacji, to kolejne zagadnienie, z którym zapoznali się nauczyciele.

Aby usprawnić pracę z nowoczesnymi technologiami, wspólne przygotowano katalog przydatnych stron internetowych oraz programów edukacyjnych.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach foto45grafii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"