Strona Główna > Aktualności > 2015.04.15 Warsztaty w Technikum nr 3 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2015.04.15 Warsztaty w Technikum nr 3 w Ełku

Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 im. Jana i Hieronima Małeckich w Ełku

W dniu 15.04.2015r w Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 im. Jana i Hieronima Małeckich w Ełku, odbyły się kolejne warsztaty w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Wykorzystanie TIK na zajęciach edukacyjnych – bezpieczny Internet” prowadzone przez eksperta pana Jacka Merskiego.
Na zajęciach nauczyciele zajmowali się tematyką poprawy komunikacji z uczniem i przykładami pracy zespołowej w planowaniu pracy i wykorzystanu narzędzi z chmury - Google Apps. Ważnym elementem warsztatów było kształtowanie umiejętności dzielenia się informacjami z uczniami w sieci: G-mail grupowy, mail grupowy, g-mail Evernote, Drobox. Zajęcia dotyczyły także planowania pracy w elektronicznych kalendarzach.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach foto32grafii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"