Strona Główna > Aktualności > 2015.04.10 Spotkania w Technikum nr 5 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2015.04.10 Spotkania w Technikum nr 5 w Ełku

Technikum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku

W dniach 10-11.04.2015r w Technikum nr 5 w Zespole Szkół nr 5 im. Karola Brzostowskiego w Ełku odbyły się następne spotkania w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Techniki uczenia się i metody motywujące do nauki”. Ekspertem prowadzącym cykl szkoleń w tej placówce jest pani Katarzyna Krakowska.
Na warsztatach nauczyciele zajęli się tematyką związaną metodami motywującymi uczniów do nauki, kreatywnym nauczaniem oraz technikami uczenia się, zapamiętywania i szybkiego czytania.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach foto30grafii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"