Strona Główna > Aktualności > 2015.03.11 Spotkanie w Technikum nr 3 w Ełku
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2015.03.11 Spotkanie w Technikum nr 3 w Ełku

Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 im. Jana i Hieronima Małeckich w Ełku

W dniu 11.03.2015r w Technikum nr 3 w Zespole Szkół nr 3 im. Jana i Hieronima Małeckich w Ełku odbyło się kolejne spotkanie w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Wykorzystanie TIK na zajęciach edukacyjnych – bezpieczny Internet”. Ekspertem prowadzącym cykl szkoleń w tej placówce jest pan Jacek Merski.
Zajęcia dotyczyły praktycznego wykorzystania zasobów portali wiedzy dostępnych w sieci Internet do pracy z uczniem, przygotowania zajęć lekcyjnych z wykorzystaniem portali edukacyjnych.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach foto38grafii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"