Strona Główna > Aktualności > 2015.02.21 Szkolenie w SP w Rożyńsku Wielkim
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2015.02.21 Szkolenie w SP w Rożyńsku Wielkim

W dniu 21 lutego 2015r. w Szkole Podstawowej w Rożyńsku Wielkim odbyło się szkolenie  w  obszarze Współpraca nauczycieli w prowadzeniu procesów edukacyjnych. Uczestnicy szkolenia otrzymali wsparcie w zakresie efektywnej współpracy w zespole. Poznali nowoczesne metody  planowania pracy dydaktycznej z uwzględnieniem współdziałania nauczycieli różnych przedmiotów.   Konsultacje z wykładami przeprowadziła Pani Grażyna Głowacka. Bardzo wysokie oceny jakie  wystawili uczestnicy szkolenia  prowadzącej świadczą, iż ich oczekiwania zostały w pełni zrealizowane.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach foto21grafii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"