Strona Główna > Aktualności > 2015.02.12 Trzecie warsztaty w SP w Rękusach
 
 
 
 
 
 
 
 
 

2015.02.12 Trzecie warsztaty w SP w Rękusach

Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach.
12.02.2015r w Szkole Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Rękusach odbyły się trzecie warsztaty w ramach Rocznego Planu Wspomagania szkoły w obszarze: „Postawy uczniowskie. Jak je kształtować?”. Ekspertką prowadzącą szkolenie była pani Grażyna Głowacka. Nauczyciele pracowali nad umiejętnościami prowadzenia zajęć z dziećmi, dotyczących rozpoznawania uczuć, wyrażania i identyfikowania własnych potrzeb z uwzględnianiem potrzeb innych. Nauczyciele poznali także zasady budowania strategii współpracy ze środowiskiem rodzinnym uczniów w zakresie kształtowania rozwoju społeczno-emocjonalnego.

Czekaj... program LightBox poprawnie działa po wczytaniu się wszystkich miniaturek. Do nawigacji służą przyciski rozmieszczone u góry po obu stronach foto13grafii oraz na dole.

Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze

 

 
 
Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku "Wspomaganie placówek oświatowych w Powiecie Ełckim"