.

 
    
 
  

 

Aktualności

 

Planet Cinema w Ełku

Pokaz specjalny „Chłopiec z burzy”

Nieodpłatny pokaz filmu dla nauczycieli. 18 grudnia o godz. 16:50 filmu "Chłopiec z burzy". Szczegółowy opis poniżej.
Film dla szerszej publiczności będzie dostępny w kinach w styczniu 2019. Dla nauczycieli, którzy zechcą wykorzystać treści zawarte w filmie podczas zajęć lekcyjnych będziemy mieć materiały edukacyjne.
Liczba miejsc ograniczona pojemnością Sali kinowej.
Zgłoszenia w MODM w Ełku
Polski zwiastun (teaser): https://youtu.be/3bceTAc0jHc

OPIS:
Zabawna, wzruszająca i mądra opowieść o niezwykłej przyjaźni, która daje siłę na całe życie.
Laureat Oscara GEOFFREY RUSH w ekranizacji jednej z najpiękniejszych powieści dla młodych widzów.
Kilkuletni Michael mieszka z tatą w małej chatce nad brzegiem oceanu. Pewnego dnia podczas zabawy na plaży znajduje trzy osierocone malutkie pelikany. Tak zaczyna się niezwykle wzruszająca, pełna humoru i przygód opowieść o przyjaźni chłopca z jednym z pelikanów, zwanym Panem Percivalem. Historia o tym, jak wiele potrafią sobie dać i jak wiele mogą się od siebie nauczyć. Mozolna nauka latania, walka z kłusownikami polującymi na nadmorskie ptaki i niekończące się wspólne wygłupy, zacieśniają niezwykłą więź między Michaelem a zwierzęciem. W końcu jednak przychodzi moment, gdy pelikan dorasta, a chłopiec musi opuścić domek na plaży. Czy ich przyjaźń jest w stanie przetrwać?
Po wielu latach zamożny biznesmen Michael Kingsley (Geoffrey Rush) powraca w rodzinne strony, by opowiedzieć swojej ukochanej wnuczce o niezwykłym przyjacielu z dzieciństwa. Stojąc u progu życiowych podsumowań rozumie, że to nie rodzinna fortuna, ale ta niezwykła opowieść jest czymś najcenniejszym, co może przekazać Madeline.

*Wzrusza i bawi jak „E.T.” i „Uwolnić orkę”.

 

MODN w EłkuOstatnia zmiana: 06 grudnia 2018