Ustaw jako stronę główną Dodaj do ulubionych

 
    
 
  

 

Aktualności

 

Twórczy nauczyciel. Innowacja – nowy sposób rozwiązania starego problemu

Konkursu na scenariusz zajęć dydaktycznych organizuje Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Ełku. Fundatorzy nagród: Starosta Ełcki, Prezydent Miasta Ełku oraz Image Recording Solutions Sp. z o.o. zapewniają za zwycięstwo laptopa na własność dla nauczyciela i projektor multimedialny wraz z tablicą interaktywną do szkoły zwycięskiego nauczyciela na wyposażenie jego pracowni. Celem konkursu jest inspirowanie nauczycieli do poszukiwania nowych rozwiązań dydaktyczno-metodycznych oraz promowanie dobrych praktyk, ciekawych, aktywizujących metod nauczania wśród nauczycieli.
Zapraszamy nauczycieli przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych powiatu ełckiego do zaplanowania i przeprowadzenia dowolnych zajęć dydaktycznych dotyczących realizacji treści postawy programowej na 1-2 godzinach dydaktycznych. Konkurs ma dwa etapy: dostarczenie autorskiego scenariusza zajęć i przeprowadzenie zajęć według zakwalifikowanego scenariusza. Na prace oczekujemy do 29 kwietnia, a przeprowadzenie zajęć planujemy na maj – czerwiec 2016 roku.
Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem Konkursu na scenariusz zajęć dydaktycznych: Twórczy nauczyciel. Innowacja – nowy sposób rozwiązania starego problemu.


Regulamin konkursu na scenariusz zajęć dydaktycznych
Załącznik nr 1 do regulaminu Wzór scenariusza zajęć
Załącznik nr 2 do regulaminu Karta informacyjna
 

 

MODN w EłkuOstatnia zmiana: 29 marca 2016