Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego FOX 2013

Kolejna edycja konkursu Języka Angielskiego FOX 2013, organizowanego przez Regionalne Stowarzyszenie Oświatowe “KAGANEK” oraz Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli „WOM” w Bielsku-Białej pod patronatem naukowym Instytutu Filologii Angielskiej Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Konkurs Języka Angielskiego FOX 2013 odbył się 26 lutego 2013r.

Fotografie z uroczystości wręczenia nagród w Regionalnym Ośrodku Kultury w Olecku 9.06.2013
  Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze Kliknij aby obejrzec w pelnym rozmiarze


Ideą konkursu - obecnie jest to jego XIII edycja - jest motywowanie uczniów do nauki języka angielskiego poprzez udział w teście, do rozwiązania którego potrzeba odpowiedniej dla danej kategorii wiekowej wiedzy gramatycznej, słownikowej, kulturoznawczej oraz z zadanej lekturki.

Polecamy uwadze stronę internetową www.fox.wombb.edu.pl , która zawiera informacje na temat formuły konkursu oraz testy z poprzednich edycji.

Tak jak w poprzednich edycjach i tym razem przewidujemy szereg atrakcyjnych nagród, w tym udział w obozie językowym dla najlepszych uczestników z kategorii Bunnies-Eagles.

Listę zagadnień dla poszczególnych kategorii, wykaz obowiązujących lektur oraz informacje dla opiekuna konkursu można znaleźć w załączonym REGULAMINIE konkursu. Można również pobrać FORMULARZ ZAMÓWIENIA LEKTUREK oraz INSTRUKCJĘ E-REJESTRACJI.

UWAGA!!!
Od bieżącego roku szkolnego obowiązuje elektroniczna rejestracja szkół i uczestników. Rejestracja do konkursu trwa od 15 października 2012 r. do 10 stycznia 2013 r.


Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Regionalny administrator i koordynator:
Izabela Łochowska
tel: 693-644-327
email: izabela.lochowska@modn.elk.pl

 

Do pobrania:
Regulamin konkursu
Instrukcja e-rejestracji
Formularz zamówienia lekturek
 

 

MODN w EłkuOstatnia zmiana: 12 czerwca 2013